Stuhia merr me vete çatinë e ndërtesës së stacionit të trenit - Bota Sot
Stuhia merr me vete çatinë e ndërtesës së stacionit të trenit

Ndryshe

E mërkurë, 26 shtator 2018

Stuhia merr me vete çatinë e ndërtesës së stacionit të trenit

Më: 11 gusht 2018 Në ora: 22:37
Pamje nga video

Një stuhi e fuqishme hoqi çatinë e ndërtesës së stacionit të trenit dhe e çoi atë në lokomotiva poshtë.

Stuhia e fuqishme u regjistrua rreth orës 3 pasditen e së enjtes në Mannheim të Gjermanisë.

Dëshmitari Christian Schaufelberger tha se erërat e forta fillimisht filluan të fluturonin në ajër degët e rëna dhe mbeturinat.

Pastaj papritmas shkulën edhe çatinë e ndërtesës, duke e dërguar në ajër.

Më vonë pamjet tregojnë se ndërtesa e shkatërruar ka humbur shumicën e çatisë së saj dhe shiu derdhet brenda.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test