Çifti martohet në borë (Foto) - Bota Sot
Çifti martohet në borë (Foto)

Ndryshe

E martë, 26 shtator 2017

Çifti martohet në borë (Foto)

Më: 14 dhjetor 2015 Në ora: 22:08

Shumica e çifteve shpresojnë që të mos bjerë shi në ditën e tyre të dasmën por këta të sapomartuar janë emocionuar së tepërmi kur janë martuar në një ditë me borë.

Këto janë fotot e Carly dhe Chris Atwill të realizuara në Teesdale të cilat kanë bërë xhiron në internet.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test