Fushatë moderne nga Forumi Rinor i LDK-së: Istogu gjithmonë ka qenë dhe është simbol i fitores - Bota Sot
Fushatë moderne nga Forumi Rinor i LDK-së: Istogu gjithmonë ka qenë dhe është simbol i fitores

Peja

E shtunë, 21 korrik 2018

Fushatë moderne nga Forumi Rinor i LDK-së: Istogu gjithmonë ka qenë dhe është simbol i fitores

Nga: B.S Më: 9 qershor 2017 Në ora: 15:13
Fushata e LDK-se në Istog

Forumi Rinor i LDK-së, dega në Istog ka organizuar fushatë, për përkrahjen e Agim Ademaj për deputet në Kuvendin e Republikës së Kosovës.

“Shihemi në finale. Por finalen do ta fitojmë ashtu siq fitonte Presidenti historik Dr.Ibrahim Rugova, Kryetari Fadil Ferati dhe tani Haki Rugova të gjithë sa bashku me Avdullah Hotin Kryeministër”, thuhet në porosinë që ka dhënë kryetari i Forumit Rinor të LDK-së në Istog, Hekuran Rugova.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test