Fejzullah (Ilaz) Sadiku - Bota Sot
Fejzullah (Ilaz) Sadiku

Perkujtime

E hënë, 24 prill 2017

Fejzullah (Ilaz) Sadiku

Më: 16 shkurt 2017 Në ora: 00:07
Fejzullah (Ilaz) Sadiku

Sot bëhet  një vit pa Babain, bashkëshortin , vjehrrin e gjyshin tonë.

Shumë vështirë qenka të shkruhet përkujtimi për Ty, ashtu siç është vështirë të pajtohemi me mungesën tënde.

Puna, vepra dhe fjalët e tua do të mbesin gjithmonë udhërrëfyes për ne dhe gjithë ata njerëz që të njohën.

Jemi krenarë që të patëm dhe të kujtojmë me respekt e mallë: 

Bashkëshortja Azeminja, Djemtë: Jaseri, Arbeni, Adnani, Vajza Burbuqja  si dhe Rejat, Dhëndri, nipat e mbesat. dhe mbar Familja Sadiku nga Ferizaj  Gjermania Kanada Dhe nga Franca!

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh A besoni se Qeveria do ta perfundoj mandatin e saj?

    Qeveria ta përfundoj mandatin

    Qeveria do të bije, pasi do të prishet koalicioni

    Opozita do ta rrezoj qeverinë

    Shiko rezultatet
    test