Mark Kolë Nrejaj - Bota Sot
Mark Kolë Nrejaj

Perkujtime

E diel, 23 prill 2017

Mark Kolë Nrejaj

Më: 20 mars 2017 Në ora: 00:25
Mark Kolë Nrejaj

Ne nuk po pajtohemi me realitetin e hidhur që nuk gjendesh më në mesin tonë Bacë, por tiparet dhe vlerat tua të larta njerëzore na bëjnë të fortë kundër dhimbjes që kemi për Ty Bacë.

Do të kujtojmë çdo ditë me mall, me dashuri, me respekt dhe krenari që të patëm, bashkëshort, babë , gjysh  dhe vjehërr.

Do të jesh me ne në çdo hap të jetës Bacë.

Të përkujtojnë me mall: Bashkëshortja Mirja, djemtë Jetoni, Jozefi, vajzat Lendita, Merita, dhe Gjena, reja Vjollca, nipat dhe mbesat Alburona, Albioni, Davidi, Dorisi, Joeli, si dhe vëllezërit Gjergji, Martini, Gjeloshi, Prela, motrat Xufa, Gjyla, Borja, Lumja.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh A besoni se Qeveria do ta perfundoj mandatin e saj?

    Qeveria ta përfundoj mandatin

    Qeveria do të bije, pasi do të prishet koalicioni

    Opozita do ta rrezoj qeverinë

    Shiko rezultatet
    test