Naser (Isa) Osmanaj - Bota Sot
Naser (Isa) Osmanaj

Perkujtime

E hënë, 27 mars 2017

Naser (Isa) Osmanaj

Më: 20 mars 2017 Në ora: 00:27
Naser (Isa) Osmanaj

Sot 4 vite shpirti yt i madhërishëm pushoi!

Babi, gjithmonë do të mbetesh i pavdekshëm për ne.

Jeton dhe lulëzon në zemrat tona me kujtimet e fjalët e bukura që na i ke lënë..

Të kujtojnë me dhimbje e mallë: Bashkëshortja Mahjija, djemtë Kushtrimi dhe Shkumbini, vajzat Mimoza, Kreshnikja, Majlinda, Kaltrina.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Organizata “Syri i Popullit”, ka për synim:

  Destabilzimin e Kosovës

  Pengimin e Gjykatës Speciale

  Vrasjen e “tradhtarëve”

  Pengimin e votimit të demarkacionit

  Shiko rezultatet
  test