Ing. Artan (Hasan) Dreshaj - Bota Sot
Ing. Artan (Hasan) Dreshaj

Perkujtime

E diel, 28 maj 2017

Ing. Artan (Hasan) Dreshaj

Më: 20 mars 2017 Në ora: 00:31
Ing. Artan (Hasan) Dreshaj

NË DYVJETORIN E VDEKJES, TË DUAM DERI NË DHËMBJE !

E Përkujtojnë: Babi, Mami, Vëllezërit dhe Motra.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pse u bashkua Ramush Haradinaj me PDK-në:

    Për postin e kryeministrit

    Kishin marrëveshje të fshehtë edhe më herët

    Nuk e di

    Shiko rezultatet
    test