Ing. Artan (Hasan) Dreshaj - Bota Sot
Ing. Artan (Hasan) Dreshaj

Perkujtime

E hënë, 27 mars 2017

Ing. Artan (Hasan) Dreshaj

Më: 20 mars 2017 Në ora: 00:31
Ing. Artan (Hasan) Dreshaj

NË DYVJETORIN E VDEKJES, TË DUAM DERI NË DHËMBJE !

E Përkujtojnë: Babi, Mami, Vëllezërit dhe Motra.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Organizata “Syri i Popullit”, ka për synim:

  Destabilzimin e Kosovës

  Pengimin e Gjykatës Speciale

  Vrasjen e “tradhtarëve”

  Pengimin e votimit të demarkacionit

  Shiko rezultatet
  test