Ali (Binak) Gashi - Bota Sot
Ali (Binak) Gashi

Perkujtime

E enjte, 25 maj 2017

Ali (Binak) Gashi

Më: 19 prill 2017 Në ora: 00:42
Ali (Binak) Gashi

Më rastin e dy vjetorit të vdekjës së vëllaut tonë Ali Gashit, ne vëllëzërit dhe motrat e përkujtojmë më mall në përvjetorin e tij të dytë.

Puna, përkushtimi dhe vepra që lë mbrapa do të mbeten gjithmonë në mendjet dhe në zemrat tona.

I perjetshem qoftë kujtimi për Ty vëlla i dashur.

Te kujtojne me mall: vëllezërit MAHMUTI më familje, SADRIJA me familje, ELMIJA me familje si dhe motrat ZYLIHAJA me familje  dhe HATIXHJA.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pse u bashkua Ramush Haradinaj me PDK-në:

    Për postin e kryeministrit

    Kishin marrëveshje të fshehtë edhe më herët

    Nuk e di

    Shiko rezultatet
    test