Sali (Sejdë) Lokaj - Bota Sot
Sali (Sejdë) Lokaj

Perkujtime

E martë, 25 prill 2017

Sali (Sejdë) Lokaj

Më: 21 prill 2017 Në ora: 00:10
Sali (Sejdë) Lokaj

Sot, më datën 21.04.2017 bëhen 6 muaj pa Ty Baba 

Vështirë qenka të shkruajmë përkujtimin për Ty Baba. Pranvera sërish po vjen por pa Ty Baba i shtrenjtë. Jemi krenarë që të patëm bashkëshort, Baba.

Kujtimi për Ty është i paharrueshëm, dhembja sa vjen e shtohet dhe nuk di të shuhet nga se do të na mungosh për jetë.

Me mallë dhe respekt të përkujtojnë:Bashkëshortja Hysa, djemtë Neziri, Jashari, Islami dhe Haxhia me familje si dhe nipat,mbesat,stërnipat si dhe mbarë familja Lokaj nga fshati Pobërgj, Komuna Deçan, Zvicrra, Gjermania dhe Amerika.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh A besoni se Qeveria do ta perfundoj mandatin e saj?

    Qeveria ta përfundoj mandatin

    Qeveria do të bije, pasi do të prishet koalicioni

    Opozita do ta rrezoj qeverinë

    Shiko rezultatet
    test