Familja Gashi - Bota Sot
Familja Gashi

Perkujtime

E hënë, 29 maj 2017

Familja Gashi

Më: 20 maj 2017 Në ora: 01:53
Familja Gashi

Ishit dhe mbetët përherë burim i frymëzimit dhe krenaria e familjes sonë.

Me pietet ju përkujtojmë përherë me dhimbje të pashuar :

Familja nga Çabiqi,  Klina,  Gjermania,  Zvicra

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pse u bashkua Ramush Haradinaj me PDK-në:

    Për postin e kryeministrit

    Kishin marrëveshje të fshehtë edhe më herët

    Nuk e di

    Shiko rezultatet
    test