Familja Gashi - Bota Sot
Familja Gashi

Perkujtime

E premte, 25 maj 2018

Familja Gashi

Më: 20 maj 2017 Në ora: 01:53
Familja Gashi

Ishit dhe mbetët përherë burim i frymëzimit dhe krenaria e familjes sonë.

Me pietet ju përkujtojmë përherë me dhimbje të pashuar :

Familja nga Çabiqi,  Klina,  Gjermania,  Zvicra

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test