Ramë (Fazli) Kurbogaj - Bota Sot
Ramë (Fazli) Kurbogaj

Perkujtime

E hënë, 23 prill 2018

Ramë (Fazli) Kurbogaj

Më: 19 qershor 2017 Në ora: 02:21
Ramë (Fazli) Kurbogaj

5 vite pa vëllaun e prindin e dashur.

O Vëlla i ynë i dashur, Baba e bashkëshort i paharruar .

U mbushën 5 vite pa Ty e do të kalojnë me dhjetëra të tilla e kujtimi për Ju veq sa do të rritet.

Kujtimi për ju udhërrëfim për ne. Ju kujtojnë gjithmonë: Nurija, djemtë, vëllezërit Tahiri, Qazimi, Rrustemi e Sadiku, rejat, bashkëshortja, nipat e mbesat, vajzat e djemtë, si dhe mbarë familja Kurbogaj nga Rugova, Zahaqi, Peja dhe nga Diaspora.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test