Ibrahim (Sahit) Dragidella - Bota Sot
Ibrahim (Sahit) Dragidella

Perkujtime

E martë, 19 qershor 2018

Ibrahim (Sahit) Dragidella

Më: 19 qershor 2017 Në ora: 02:21
Ibrahim (Sahit) Dragidella

21.04.1969 – 18.06.1987

E përkujtojnë: Familja Dragidella nga Vushtrria, Prishtina, Zvicra, Franca si dhe të afërmit e tjerë.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test