Tomë Hajdari - Bota Sot
Tomë Hajdari

Perkujtime

E martë, 19 qershor 2018

Tomë Hajdari

Më: 19 qershor 2017 Në ora: 02:23
Tomë Hajdari

Një vit dhimbje, pikëllim, zbraztësi në zemrat tona. Por ti mbetesh përherë i gjallë, i dashur dhe i paharruar për ne.

Përmes veprave, këshillave, fjalëve që na ke lënë. Ne çdo ndejë, komunikim emri dhe hareja që ke lënë në vazhdimësi janë prezente.

Krenar dhe me dhembje të kujtojnë: Ndrec Hajdari me bashkëshorten Veren, djemtë Valteri dhe Niki, vajzat Valentina dhe Valjeta, rejat Antoneta dhe Flora si dhe nipat dhe mbesat.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test