Nergjivane (Qufaj) Beqiraj - Bota Sot
Nergjivane (Qufaj) Beqiraj

Perkujtime

E diel, 22 prill 2018

Nergjivane (Qufaj) Beqiraj

Më: 17 korrik 2017 Në ora: 07:08
Nergjivane (Qufaj ) Beqiraj

Ike shumë shpejt kur askush nuk e priste vdekjen tënde.

Kujtimi për ty mbetet gjithmonë tek ne përjetësisht në zemrat tona.

Atëherë kur shpresat tona po rilindin, atëherë kur jeta jonë po merrte hov, ti shkove në amshim por kujtimet do mbeten të përhershme, të pa harrueshme.

Të përkujton bashkëshorti Salihi me djemtë: Blendi dhe Blendoni.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test