Gjylfidane (Hakaj) Idrizaj - Bota Sot
Gjylfidane (Hakaj) Idrizaj

Perkujtime

E martë, 24 prill 2018

Gjylfidane (Hakaj) Idrizaj

Më: 17 korrik 2017 Në ora: 08:42
Gjylfidane (Hakaj) Idrizaj

Janë thyer zemrat nga ndarja me Ty, dhe ato bashkohen vetëm me kujtimet e bukura që na le pas.

Mungesa jote është zbrazësi që nuk plotësohet kurrë.

E kujtojnë me mallë: Nëna Mejremi, vëllezërit Halili dhe Imeri,Motrat Lumja, Flurija, Lendita dhe Drita, fëmijët Florenti dhe Floriana,si dhe mbarë familja Hakaj nga fshati Isniq.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test