Adem (Maksut) Krasniqi - Bota Sot
Adem (Maksut) Krasniqi

Perkujtime

E shtunë, 16 dhjetor 2017

Adem (Maksut) Krasniqi

Më: 12 gusht 2017 Në ora: 00:34
Adem ( Maksut ) Krasniqi

U bë një vit sa një shekull Baba .

Vetëm Zoti të deshti më shumë , ai të morri pranë , dhe unë nuk mund të të kthej  përsëri andaj të kujtoj çdo ditë me mallë.

Të përkujton : Afërdita ( Vajza jote ), dhëndrri Syla , nipi Besmiri dhe mbesa Besjana.

 

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test