Adem (Maksut) Krasniqi - Bota Sot
Adem (Maksut) Krasniqi

Perkujtime

E hënë, 23 korrik 2018

Adem (Maksut) Krasniqi

Më: 12 gusht 2017 Në ora: 00:35
Adem (Maksut) Krasniqi

Një vit pa Ty Baba i dashur , pa praninë tënde të jetës plotë ngjyra.


Me mallë të kujtojnë:  

Djemtë Remziu , Mehdiu , Bakiu , Artani, Alberti

Vajzat Afërdita,Shpresa,Vezirja

Nipat Bledari, Altini, Trimi, Gjergji, Dioni, Besmiri, Shkodrani, Dibrani, Lirilindi, Laurenti, Murseli, Leoni

Mbesat  Vesa,Albiana,Elsa,Erjona,Fiona,Klea dhe Besjana,

Rejat Bukurija,Majlinda,Ibadetja dhe Mejra.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test