Avni Krajkova - Bota Sot
Avni Krajkova

Perkujtime

E hënë, 23 korrik 2018

Avni Krajkova

Më: 12 gusht 2017 Në ora: 00:48
Avni Krajkova

E përkujton nëna Sherifja, vëllai Alia, motrat Flora dhe Gjyla.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test