Ahmet (Deli) Shala - Bota Sot
Ahmet (Deli) Shala

Perkujtime

E martë, 17 korrik 2018

Ahmet (Deli) Shala

Më: 15 gusht 2017 Në ora: 00:19
Ahmet (Deli) Shala

Dhembja nuk shprehet as me fjalë, as me lot, ajo është thellë në brendësinë e shpirtit tonë.

Ishe shembull i mirësisë, i bujarisë dhe krenaria e familjes sonë.

Përherë do të jesh me ne sepse ashtu jetove që të mos vdesësh kurrë.

Të përkujtojnë me mallë: Nëna, e bija, motrat dhe vëllezërit, si dhe mbarë Familja Shala nga Loxha.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test