Ismail (Ali) Podrimqaku - Bota Sot
Ismail (Ali) Podrimqaku

Perkujtime

E mërkurë, 18 korrik 2018

Ismail (Ali) Podrimqaku

Më: 16 shtator 2017 Në ora: 00:13
Ismail (Ali) Podrimqaku

Sot më 16.09.2017 bëhen plot  7 vite pa më të dashurin tonë

Akoma edhe sot ndihemi të pikëlluar dhe të mërzitur si 7 vite më parë.

Pesha e mallit për Ty Babë çdo ditë e më shumë peshon mbi ne.

Është inspirim për ne kur takojmë shokët dhe miqtë e tu dhe gjithmonë thurrin fjalët më të mira për Ty,sikur një poezi.

Kujtimet për Ty renkojnë akoma në mendimet tona . Ne menduam se dashuria që kishe për ne do ti mund të gjitha , por ndodhi e kundërta.

Të kujtojmë me mallë ..

Familja : Bashkëshortja Naimja , Vajza Belkizja , djemtë Lami,Betimi,Burimi dhe Alia.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test