Hidajete (Devolli) Maliqi - Bota Sot
Hidajete (Devolli) Maliqi

Perkujtime

E diel, 15 korrik 2018

Hidajete (Devolli) Maliqi

Më: 23 shtator 2017 Në ora: 00:08
Hidajete (Devolli) Maliqi

Më 23.09.2017 u bënë 3 vite pa Mamë tonë

Sot u bënë  3 vite prej kur Zoti e morri gjënë më të shtrenjtë dhe fjalën më të ëmbël Nënën tonë.
Dashuria , malli dhe dhembja për Ty janë pjesë e pandashme e jetës sonë.
Si dje , si sot , dhe nesër malli për Ty Mama jonë nuk largohet kurrë !
Thonë se koha i shëron plagët , dhe i zbutë dhembjet , por as shekujt nuk mund të na largojnë dhembjen dhe mallin që kemi në shpirt.

Me shumë mallë të përkujtojnë: Vajzat Fatmirja , Shqipja , Samirja  dhe Adrinana me Familje, nga Peja dhe Austria.
 

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test