Hidajete (Devolli) Maliqi - Bota Sot
Hidajete (Devolli) Maliqi

Perkujtime

E premte, 20 korrik 2018

Hidajete (Devolli) Maliqi

Më: 23 shtator 2017 Në ora: 00:11
Hidajete (Devolli) Maliqi

Sot më 23.09.2017 u bënë 3 vite pa më të dashurën tonë
Malli është aq i madh , sa që as fjalët , e as lotët nuk kanë fuqi të na zbusin dhembjen që kemi për Ty.
Mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë,ndërsa kujtimi dhe malli nuk do të shuhen kurrë.
Ishe shembull i një bashkëshorteje, mamaje dhe gjysheje të përkushtuar e të pashoqe.

Gjithmonë do të kujtojnë me mallë: Bashkëshorti Maliqi, djemtë Smajli dhe Xhaferi, rejat, nipat dhe mbesat nga Peja.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test