Gjyke (Mehmetaj) Aliçkaj - Bota Sot
Gjyke (Mehmetaj) Aliçkaj

Perkujtime

E premte, 20 korrik 2018

Gjyke (Mehmetaj) Aliçkaj

Më: 25 shtator 2017 Në ora: 00:11
Gjyke (Mehmetaj) Aliçkaj

Çdo përvjetorë i vdekjes tënde është po aq i dhembshëm sa edhe dita kur u ndamë nga ti nënë. Secila natë është më e rëndë se tjetra, secila ditë është më e vështirë se tjetra pa ty nënë.

Malli dhe dashuria për ty nuk do të shuhen asnjëherë, ti gjithmonë do të jesh pjesë e jetës tonë.

Të kujtojnë çdo herë me mall: Djali Meta me bashkëshorten Yllken, me djemtë Leartin dhe Linorin, vajzat Gjejroni, Sosja, Tusha, Luljeta dhe Gjyla nga Lybeniqi i Pejës, dhe dy nipat, Florianiti dhe Pleurati nga Carrabregu.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test