Hidaver (Veli) Krasniqi - Bota Sot
Hidaver (Veli) Krasniqi

Perkujtime

E mërkurë, 18 korrik 2018

Hidaver (Veli) Krasniqi

Më: 10 tetor 2017 Në ora: 00:17
Hidaver (Veli) Krasniqi

U bënë 1 vit por dhembja dhe kujtimi po mbeten ende të freskëta për Ty.

Do të kujtojmë gjithmonë me mallë, dashuri dhe respekt.

E përkujtojnë: Axhallarët Mehmeti, Bajrami, Ramadani,Dani,Daja Maliqi, Halla Shefkinazi...

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test