Heset (Ryshit) Ramiqi - Bota Sot
Heset (Ryshit) Ramiqi

Perkujtime

E mërkurë, 18 korrik 2018

Heset (Ryshit) Ramiqi

Më: 12 tetor 2017 Në ora: 06:33
Heset (Ryshit) Ramiqi

Më 12 tetor 2017 u bën 5  vite pa bashkëshortin dhe babain tonë të dashur.

Ditët kalojnë e malli për TY shtohet. Kujtimi për TY është i përjetshëm.

Të kujtojmë me mall dhe respekt: bashkëshortja Ismetja, djemtë Lulzimi, Arbeni dhe Ryshiti, vajzat Lulja, Bukurija, Mimoza, rejat, nipat dhe mbesat nga Pozharani.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test