Zelfije Krasniqi - Gashi - Bota Sot
Zelfije Krasniqi - Gashi

Perkujtime

E premte, 20 korrik 2018

Zelfije Krasniqi - Gashi

Më: 12 tetor 2017 Në ora: 06:36
Zelfije Krasniqi - Gashi

Sot, në vend se të festojmë ditëlindjen tënde, po shkruajmë përkujtim me lot në sy  për vdekjen tënde.

Çdo ditë që kalojmë pa Ty, është po aq e dhimbshme sa dita kur u ndamë nga Ti NËNË!

Malli është aq  i madh, sa që as fjalët e as lotët nuk kanë fuqi të na zbusin dhimbjen që kemi për Ty.

Mungesa jote është zbrazëti që nuk do të plotësohet kurrë! Do të jetosh përgjithmonë në zemrat tona!

Me mallë e dashuri e kujtojnë: Bashkëshorti Fazlija, djemtë Alberti me nusen Pakizën, Besniku, Artani, vajzat Nevryzja, Shqipëria, Liria,Dashuria dhe Shkurta me familjet e tyre...

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test