Ryshit Hadërgjonaj - Bota Sot
Ryshit Hadërgjonaj

Perkujtime

E mërkurë, 19 shtator 2018

Ryshit Hadërgjonaj

Më: 7 mars 2018 Në ora: 00:57
Ryshit Hadërgjonaj

Na mësove që në jetë udhërrëfim të kemi atdhedashurinë, nderin dhe bujarinë.

Portretit tënd madhështor, o BABA i dalemi prore. Me veprën tënde patriotike  jetojmë me admirim deri sa të jemi gjallë.

Gjithmonë i freskët do të mbetet kujtimi për TY.

Të kujtojnë me mallë: Bashkëshortja Faza , djemtë Shkëlzeni, Jakupi, Hasani, Qamili, Hakia, Bashkimi, e Kujtimi si dhe mbarë familja Hadërgjonaj nga Pobërgja, Deçani dhe Peja.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test