Shpend Ahmeti takim me ambasadoren e Turqisë - Bota Sot
Shpend Ahmeti takim me ambasadoren e Turqisë

Prishtina

E mërkurë, 15 gusht 2018

Shpend Ahmeti takim me ambasadoren e Turqisë

Më: 26 janar 2018 Në ora: 16:34
Shpend Ahmeti dhe Kiliç

Kryetari Shpend Ahmeti u takua sot me Ambasadoren e Turqisë në Kosovë, Kivilcim Kiliç.

Ahmeti falënderoi ambasadoren për ndihmën që i ka dhënë Komunës së Prishtinës, veçanërisht përmes projekteve të realizuara deri tash nga TIKA.

Bashkëpunimet e tilla do të vazhdojnë, dhe si rrjedhojë presim realizimin e disa projekteve të tjera të mira për kryeqytetin.?

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test