Gjenden tri armë në këtë qytet të Kosovës - Bota Sot
Gjenden tri armë në këtë qytet të Kosovës

Prizreni

E enjte, 22 shkurt 2018

Gjenden tri armë në këtë qytet të Kosovës

Më: 5 shkurt 2018 Në ora: 21:05
Ilustrim

Në vazhdën e parandalimit, hetimit dhe zbulimit të veprave penale, gjatë vikendit, Policia e Prizrenit i ka sekuestruar tri armë: dy pistoleta dhe një armë gjahu.

Tek një i dyshuar, në rrugën “Ramadan Zaskoci” është sekuestruar një pistoletë e llojit “Zastava”. Gjatë hetimit të rasteve të vjedhje, hetuesit kishin arritur të siguronin informata për armën të cilën i dyshuari e ka dorëzuar në mënyrë vullnetare.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test