Humbet një profesoreshë në Shkup, burri i saj lut për ndihmë për t’a gjetur - Bota Sot
Humbet një profesoreshë në Shkup, burri i saj lut për ndihmë për t’a gjetur

Shkupi

E hënë, 15 tetor 2018

Humbet një profesoreshë në Shkup, burri i saj lut për ndihmë për t’a gjetur

Më: 5 dhjetor 2017 Në ora: 21:27
Snezhana Trojaçanec

Orëve të fundit kanë buxhitur thirrjet për të gjetur profesoreshën e fakultetit shkenca të bujqësisë dhe ushqimit në Shkup, Snezhana Trojaçanec.

Përveç apeleve të ndryshme nëpër rrjetet sociale, burri i saj Pllamen me një deklaratë prekëse ka kërkuar ndihmë nga qytetarët për t’a gjetur gruan e tij, Snezhana.

”Ju lutem të ndihmoni për t’a gjetur gruan dhe nënën e fëmijëve tanë. Nuk e di kur ka dalë nga shtëpia pasi kam fjetur gjatë natës. Në mëngjes e kam vërejtur se nuk është. Jashtë është ftohtë, më ndihmoni që ta gjejmë” ka deklaruar burri i së humburës.

Profesoresha e humbur është e moshës 52 vjeçare ndërsa nëse ka ndonjë informacione rreth saj, familjarët kërkojnë t’i informoni në numrin 078 257 878.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test