Veliaj: Çfarë mendoj për koalicionin PS-LSI - Bota Sot
Veliaj: Çfarë mendoj për koalicionin PS-LSI

Shqipëria

E mërkurë, 29 mars 2017

Veliaj: Çfarë mendoj për koalicionin PS-LSI

Më: 20 mars 2017 Në ora: 23:13
Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj

Për Kryetarin e Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj, koalicioni mes PS dhe LSI-së duhet të vazhdojë të paktën edhe për një mandat tjetër.

Duke folur nga studio e emisionit “Opinion”, kryebashkiaku Veliaj tha se e majta e bashkuar është gjithnjë në të mirë të vendit, duke ofruar stabilitet politik dhe ekonomik.

Sipas Veliajt kjo është vënë re edhe përgjatë këtyre 3 viteve, ku ai tha se Shqipëria ka njohur rritje ekonomike.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Nëse zgjedhjet do të mbaheshin këtë të diele, cilin subjekt politik do ta votonit?
    test