Blushi "thumbon" Ramën: Kryeministrat e botës bien nga “shiu”, ky bie nga “çadra” - Bota Sot
Blushi "thumbon" Ramën: Kryeministrat e botës bien nga “shiu”, ky bie nga “çadra”

Shqipëria

E enjte, 27 prill 2017

Blushi "thumbon" Ramën: Kryeministrat e botës bien nga “shiu”, ky bie nga “çadra”

Më: 21 prill 2017 Në ora: 12:22
Ben Blushi dhe Edi Rama

Ish- shoku i tij në Partinë Socialiste Ben Blushi tashmë një ndër rivalët më të ashpër të Edi Ramës vijon ta “thumbojë”.

Blushi përmes një statusi në rrjetet sociale shkruan se Rama është kryeministri i vetëm në botë që do të bjerë nga “çadra”.

Postimi i Blushit 

SI PO IKËN EDI RAMA

Sa qesharak eshte Edi Rama. Gjithë Kryeministrat e botës bien nga shiu, ky bie nga cadra !.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh A besoni se Qeveria do ta perfundoj mandatin e saj?

    Qeveria ta përfundoj mandatin

    Qeveria do të bije, pasi do të prishet koalicioni

    Opozita do ta rrezoj qeverinë

    Shiko rezultatet
    test