Përfundon takimi i Bashës me aletatët - Bota Sot
Përfundon takimi i Bashës me aletatët

Shqipëria

E mërkurë, 24 maj 2017

Përfundon takimi i Bashës me aletatët

Më: 19 maj 2017 Në ora: 14:16
Lulzim Basha

Ka përfunduar takimi mes kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe aleatëve të koalicionit.

Ndërkohë mësohet se gjatë kësaj mbledhjeje është diskutuar mundësia e përfshirjes  së aleatëve në listat e Partisë Demokratike, ku të gjitha partitë të jenë nën logon e PD-së.

Ndërkohë që kryetarëve të këtyre partive aleatëve u është ofruar vend i sigurtë në listat.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pse u bashkua Ramush Haradinaj me PDK-në:

    Për postin e kryeministrit

    Kishin marrëveshje të fshehtë edhe më herët

    Nuk e di

    Shiko rezultatet
    test