Zbulohet skandali, “hajde tek takimi Tahirit se marr lekë” - Bota Sot
Zbulohet skandali, “hajde tek takimi Tahirit se marr lekë”

Shqipëria

E premte, 23 qershor 2017

Zbulohet skandali, “hajde tek takimi Tahirit se marr lekë”

Më: 19 qershor 2017 Në ora: 20:57
Saimir Tahiri

“Nëse arrij të çoj sa më shumë njerëz tek takimi i Saimirit (Tahirit) marrë lekë”, ky është mesazhi që ka mbërritur tek celulari i një aktivisteje të LSI-së, e cila denoncon se si merret paraja tek rilindja me rastin e fushatës. Siç edhe shikohet nga mesazhi.

Vajzës në fjalë i kërkohet ndihmë për të mbledhur sa më shumë njerëz me qëllim që të marri lekë, pasi motra e tij punon koordinatore dhe mesa duket paguhet për këtë pjesë, asaj do i mjaftonte vetëm të dukej.

Komentet e tjera janë të tepërta. Vajza, i ka shkruar Saimir Tahirit për të sqaruar këtë gjë, dhe siç duket po pret përgjigje…

Image
Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test