Ndahet nga jeta ish- deputeti shqiptar - Bota Sot
Ndahet nga jeta ish- deputeti shqiptar

Shqipëria

E mërkurë, 18 korrik 2018

Ndahet nga jeta ish- deputeti shqiptar

Më: 12 tetor 2017 Në ora: 20:36
Dritan Prifti

Është ndarë nga jeta ish deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, i cili vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë.

Ka vdekur këtë të enjte, ish deputeti dhe ish ministri Dritan Prifti.

Pak ditë më parë, u bë e ditur se Dritan Prifti ishte në gjëndje kritike dhe sapo kishte dalë nga një operacion të vështirë në Itali, nga I cili nuk kishte patur përmirësime.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test