Çmenduri në Vlorë, ja si përplasen me armë dy banda në qendër të qytetit - Bota Sot
Çmenduri në Vlorë, ja si përplasen me armë dy banda në qendër të qytetit

Shqipëria

E martë, 25 shtator 2018

Çmenduri në Vlorë, ja si përplasen me armë dy banda në qendër të qytetit

Më: 8 mars 2018 Në ora: 22:26
Perrleshja

Një përplasje me pistoletë dhe kallashnikov ndodhi më datë 27 shkurt pranë kishës Ortodokse në Vlorë.

Në konflikt u përfshinë shtatë të rinj, të cilët qëlluan me armë drejt njëri-tjetrit. Mësohet, për pasojë e shkëmbimit të zjarrit tre persona nga të dy bandat ngelën të plagosur.

Ndërkohë, publikohet edhe video e përplasjes së tyre. Kjo ngjarje e rëndë, në qendër të qytetit ndodh në më pak se një minutë.

Video është publikuar nga Report TV.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test