Ish volejbollistja mahnitet me natyrën e Brezovicës - Bota Sot
Ish volejbollistja mahnitet me natyrën e Brezovicës

Skijim

E martë, 28 mars 2017

Ish volejbollistja mahnitet me natyrën e Brezovicës

Nga: K.G. Më: 16 shkurt 2017 Në ora: 13:08
Natyra e Brezovicës

Ish-volejbollistja e kombëtares së Kosovës, Ganimete Gërbovci, është mahnitur me një fotografi që ka bërë vet.

Ajo është mahnitur me pamjen që ka kapur, paksa e mbuluar me mjegull, e në anën tjetër mot i mirë dhe e mbuluar si gjithmonë me borë gjatët dimrit qendra e njohur skitare. Ganja pos që ka qenë volejbolliste e shquar gjithmonë e ka dashuruar edhe skijimin.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Organizata “Syri i Popullit”, ka për synim:

  Destabilzimin e Kosovës

  Pengimin e Gjykatës Speciale

  Vrasjen e “tradhtarëve”

  Pengimin e votimit të demarkacionit

  Shiko rezultatet
  test