- Bota Sot
E shtunë, 25 mars 2017

 • Hapi i duhur në kohën kur Lista serbe kundërshton ndryshimet kushtetuese
  471 (5.2%)
 • Hap i njëanshëm, pasi u kundërshtua nga NATO-ja dhe BE-ja
  382 (4.2%)
 • Tendencë e Presidentit për të marr poena politik
  6348 (69.6%)
 • Mundësia më e mirë që Kosova të dëshmoj unitetin kur është fjala për mbrojtjen e sovranitetit
  1922 (21.1%)
 • Komentet
  comments powered by Disqus
  Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
  Më të lexuarat
  Sondazh Organizata “Syri i Popullit”, ka për synim:

   Destabilzimin e Kosovës

   Pengimin e Gjykatës Speciale

   Vrasjen e “tradhtarëve”

   Pengimin e votimit të demarkacionit

   Shiko rezultatet
   test