Spektakël në Zvicër, Young Boys 3-5 Liverpool, Udinese 1-1 Anzhi - Bota Sot
Spektakël në Zvicër, Young Boys 3-5 Liverpool, Udinese 1-1 Anzhi

Sporti

E enjte, 28 korrik 2016

Spektakël në Zvicër, Young Boys 3-5 Liverpool, Udinese 1-1 Anzhi

Më: 20 shtator 2012 Në ora: 22:22

Liverpuli ka arritur ta marrë një fitore mjaftë të vështir në udhëtim tek skuadra e Young Boys, në një ndeshje që u shënuan plot tetë gola, tre për vendasit dhe pesë për Liverpulin.

Young Boys 3-5 Liverpul.

Ndërsa Udinese ka arritur ta nxerë një barazim vetëm në minuten e fundit përball skuadrës Anzhi në Friuli, ndërsa ndeshja përfundoi 1-1.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Çfarë tenton të arrijë Thaçi me përuljen që bëri para lapidarit të serbëve në Grackë të Lipjanit?

    Kërkon të “blejë" paqe me Serbinë

    Të heqë akuzat që janë përfolur ndaj tij

    Të mohoj gjenocidin serbë në Kosovë

    Të duket i mirë para ndërkombëtarëve

    Shiko rezultatet
test