Spektakël në Zvicër, Young Boys 3-5 Liverpool, Udinese 1-1 Anzhi - Bota Sot
Spektakël në Zvicër, Young Boys 3-5 Liverpool, Udinese 1-1 Anzhi

Sporti

E shtunë, 27 gusht 2016

Spektakël në Zvicër, Young Boys 3-5 Liverpool, Udinese 1-1 Anzhi

Më: 20 shtator 2012 Në ora: 22:22

Liverpuli ka arritur ta marrë një fitore mjaftë të vështir në udhëtim tek skuadra e Young Boys, në një ndeshje që u shënuan plot tetë gola, tre për vendasit dhe pesë për Liverpulin.

Young Boys 3-5 Liverpul.

Ndërsa Udinese ka arritur ta nxerë një barazim vetëm në minuten e fundit përball skuadrës Anzhi në Friuli, ndërsa ndeshja përfundoi 1-1.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test