A.Madrid e nis me fitore - Bota Sot
A.Madrid e nis me fitore

Sporti

E premte, 26 gusht 2016

A.Madrid e nis me fitore

Më: 20 shtator 2012 Në ora: 22:24

Athletiko Madrid e ka nisur me fitoren turin në Europa League, duke shënuar fitore të thellë me rezultat 0-3 në udhëtim tek skuadra e Hapoel Tel Aviv.

Kampionët e sezonit të kaluar e kryeten punën që në pjesën e parë, pasi shkuan në pushim me rezultat 0-2.

A.Madridi shënoi një gol edhe në pjesën e dytë dhe arriti të fitojë me rezultat 0-3.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test