Liverpool s’di të fitojë - Bota Sot
Liverpool s’di të fitojë

Sporti

E mërkurë, 31 gusht 2016

Liverpool s’di të fitojë

Më: 7 tetor 2012 Në ora: 18:33

Liverpool assesi nuk e gjen dot formulën e fitoreve. ‘Reds. Të dielën pasdite kanë luajtur pa gola në ‘Anfield’ në kuadër të xhiros së shtatë të Premie Ligës angleze.

Ndërkaq, Tottenham ka fituar duelin me Aston Villas prej 2-0, me një gol të Caulker (58) dhe një
gol të Lennon (67). ‘Spurs’ më këtë fitore arrin gjenden në pozitën e katërt me 14 pikë, kurse Liverpool mbetet në vendin e 14-te me gjashtë pikë të tubuara.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test