Buffon e Vucinic të gatshëm për Champions - Bota Sot
Buffon e Vucinic të gatshëm për Champions

Sporti

E premte, 26 gusht 2016

Buffon e Vucinic të gatshëm për Champions

Më: 21 tetor 2012 Në ora: 19:01

Pas suksesit të arritur ndaj Napolit, Juventusi zhvilloi seancën rutinë stërvitore post ndeshje, që rezultoi shumë e lodhsme për futbollistët të cilit ishin të impenjuar në sfidën ndaj napoletanëve, ndërsa për pjesën tjetër të grupit ishte thjesht një seancë normale stërvitjeje.

Gjithsesi, e rëndësishme është që në këtë ndeshje, tekniku mori lajmin e mirë të rikuperimit të Buffon dhe Vucinic, të cilët do të jenë në dispozicion për Kupën.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test