Buffon e Vucinic të gatshëm për Champions - Bota Sot
Buffon e Vucinic të gatshëm për Champions

Sporti

E shtunë, 30 korrik 2016

Buffon e Vucinic të gatshëm për Champions

Më: 21 tetor 2012 Në ora: 19:01

Pas suksesit të arritur ndaj Napolit, Juventusi zhvilloi seancën rutinë stërvitore post ndeshje, që rezultoi shumë e lodhsme për futbollistët të cilit ishin të impenjuar në sfidën ndaj napoletanëve, ndërsa për pjesën tjetër të grupit ishte thjesht një seancë normale stërvitjeje.

Gjithsesi, e rëndësishme është që në këtë ndeshje, tekniku mori lajmin e mirë të rikuperimit të Buffon dhe Vucinic, të cilët do të jenë në dispozicion për Kupën.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Çfarë tenton të arrijë Thaçi me përuljen që bëri para lapidarit të serbëve në Grackë të Lipjanit?

    Kërkon të “blejë" paqe me Serbinë

    Të heqë akuzat që janë përfolur ndaj tij

    Të mohoj gjenocidin serbë në Kosovë

    Të duket i mirë para ndërkombëtarëve

    Shiko rezultatet
test