Instagram tani ju mundëson t'i ruani videot live - Bota Sot
Instagram tani ju mundëson t'i ruani videot live

Teknologji

E diel, 24 qershor 2018

Instagram tani ju mundëson t'i ruani videot live

Më: 20 mars 2017 Në ora: 19:01
Instagram

Kur Instagrami kishte lëshuar veçorinë për video-transmetim të drejtpërdrejtë vitin e shkuar, ishte vënë re mungesa e ruajtjes së tyre, pasi që përdoruesit përfundojnë transmetimin.

Këtë veçori Instagrami e ka shtuar sot.

Instagram Live tani rivalizon Periscopen e Twitterit dhe Liven e Facebookut.

Ky përditësim vjen me versionin e fundit të aplikacionit 10.12 për iOS dhe Android.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test