Si t’i instaloni lehtë dhe falas në kompjuter aplikacionet e Anroid - Bota Sot
Si t’i instaloni lehtë dhe falas në kompjuter aplikacionet e Anroid

Teknologji

E premte, 26 maj 2017

Si t’i instaloni lehtë dhe falas në kompjuter aplikacionet e Anroid

Më: 21 prill 2017 Në ora: 09:32
Pamje nga video

Aplikacionet e Android tashmë janë bërë pjesë e përditshmërisë tonë. Por shpeshherë ndodhë që ato na nevojiten në kompjuterët e punës dhe nuk I kemi. 

Për t’i instaluar lehtë dhe falas duhet të ndiqni këtë procedurë. “Filehippo” ëshë faqja e cila e mundëson këtë gjë. 

Për më shumë ndiqeni videon e mëposhtëme.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pse u bashkua Ramush Haradinaj me PDK-në:

    Për postin e kryeministrit

    Kishin marrëveshje të fshehtë edhe më herët

    Nuk e di

    Shiko rezultatet
    test