Galaxy Tab S3 9.7 nga Samsung, javën e ardhshme - Bota Sot
Galaxy Tab S3 9.7 nga Samsung, javën e ardhshme

Teknologji

E mërkurë, 23 maj 2018

Galaxy Tab S3 9.7 nga Samsung, javën e ardhshme

Më: 19 qershor 2017 Në ora: 21:08
Samsung Galaxy Tab S3

Samsung do të lansojë modelin e fundit të Galaxy Tab S3 9.7 në Indi javën e ardhshme. Kompania ka dërguar tashmë ftesat për lansim, për ngjarjen që do të ndodhë në Bangalore më 20 qershor.

Galaxy Tab S3 është tableti i fundit me ekran të madh nga Samsung dhe një pasues i Tab S2 nga viti i kaluar.

Ka një ekran super-AMOLED prej 9.7 inç, rezolucion prej 2048×1536, procesor Snapdragon 820, 4GB RAM, 32GB hapësirë të zgjerueshme, altoparlantë stereo dhe një bateri 6000mAh.

Gjithashtu vjen me S Pen të Samsung për marrjen dhe vizatimin e shënimeve.

Informacioni mbi çmimet dhe disponueshmërinë do të lëshohet në ditën e lansimit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test