Twitter shfaq për herë të parë një episod televiziv - Bota Sot
Twitter shfaq për herë të parë një episod televiziv

Teknologji

E shtunë, 27 gusht 2016

Twitter shfaq për herë të parë një episod televiziv

Më: 1 tetor 2012 Në ora: 14:54

Për herë të parë, një episod i plotë televiziv është shfaqur si premierë në rrjetin social Twitter.

Dallimi midis medias sociale dhe Fox-it vjen me shfaqjen “Rritja e Shpresës ”, e konsideruar si një komedi , sipas faqes së saj zyrtare.

Episodi i parë i sezonit aktual të emisionit u shfaq në Twitter më 21 shtator dhe do të jetë në dispozicion deri më 27 shtator, sipas një njoftimi. Premiera zyrtare televizive do të shfaqet më 2 tetor.

Për më shumë mbi këtë lëvizje televizive, duhet të shikoni videon. Çfarë mendoni për vendimin e Fox-it për premierën “Rritja e Shpresës ” në Twitter?

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test