BDI prin në Sellcë të Malësisë së Tetovës - Bota Sot
BDI prin në Sellcë të Malësisë së Tetovës

Tetova

E shtunë, 22 shtator 2018

BDI prin në Sellcë të Malësisë së Tetovës

Më: 15 tetor 2017 Në ora: 21:14
Ilustrim

Sipas rezultateve të para jozyrtare nga fshati Sellcë, një nga fshtrat më të mëdhej në Malësinë e Tetovës, BDI prin e para me 565 vota të fituara, PDSH e dyta me 170, Besa e treta me 150 vota dhe Aleanca me 110 vota.

Rezultatet nga ky fshat janë përfundimtare por ende jozyrtare.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test