Media zvicerane shkruan për Kanjonin e Matkës - Bota Sot
Media zvicerane shkruan për Kanjonin e Matkës

Turizëm

E mërkurë, 26 shtator 2018

Media zvicerane shkruan për Kanjonin e Matkës

Nga: Fitim Dika Më: 5 tetor 2017 Në ora: 22:14
Kanjoni i Matkës

Steffi dhe Lui kësaj here me autobusin e tyre kanë arritur në Maqedoni, nga ku kanë zhvilluar një video nga Kanjioni i Matkës - Shkup. Ata do kalojnë përmes 47 shteteve të Europës dhe videot e tyre për secilin shtet publikohen në median e njohur zvicerane “20min”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test