Video - Bota Sot
E diel, 28 maj 2017
 • Hoti: Për katër vite qeverisje do ta bëjmë buxhetin 5 miliardë euro

  Kandidati për kryeministër nga LDK-AKR-Alternativa, Avdullah Hoti, gjatë një bashkëbisedimi me të rinjtë e Pejës ka thënë të dielën se gjatë katër vite qeverisje, pas 11 qershorit, do ta bëjë buxhetin e Kosovës 5 miliardë euro dhe në këtë mënyrë do t’i financojë nevojat e qytetarëve për vende pune, arsim e shëndetësi më të mirë dhe perspektivë për të ardhmen.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pse u bashkua Ramush Haradinaj me PDK-në:

  Për postin e kryeministrit

  Kishin marrëveshje të fshehtë edhe më herët

  Nuk e di

  Shiko rezultatet
  test