Picula: Shteti juaj do të mbajë zgjedhje lokale dhe me shumë mundësi edhe qendrore - Bota Sot
E martë, 25 prill 2017
 • Picula: Shteti juaj do të mbajë zgjedhje lokale dhe me shumë mundësi edhe qendrore

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh A besoni se Qeveria do ta perfundoj mandatin e saj?

  Qeveria ta përfundoj mandatin

  Qeveria do të bije, pasi do të prishet koalicioni

  Opozita do ta rrezoj qeverinë

  Shiko rezultatet
  test